IE5 Verimlilik Motoru
IE5 Serisi motorlar, IEC60034-30 standartlarına ve IE5 enerji verimliliğine uygun olarak tasarlanmış kafesli indüksiyon motorlarıdır.
Özellikler
| Standart | IEC60034-30 |
| Çerçeve boyutu | 80-355 |
| Çıktı | 0,75kW-315kW |
| Verimlilik sınıfı | IE5 |
| Gerilim/frekans | ≤1000V/50Hz |
| Koruma derecesi | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Yalıtım sınıfı/Sıcaklık artışı sınıfı | F/B |
| Montaj düzenlemeleri | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ortam sıcaklığı | -15°C ~ +40°C |
| Bağıl nem %90'ın altında olmalıdır. | |
| Rakım deniz seviyesinden 1000 metrenin altında olmalıdır. | |
| Soğutma yöntemi | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Görev | S1 |
| Hizmet faktörü | 1.0 |
Fabrika Üretim Süreci
Sipariş Bilgileri
● Bu katalog yalnızca kullanıcının bilgilendirilmesi içindir. Üründe herhangi bir değişiklik olması durumunda, önceden ek notlar verilmeyeceğini lütfen anlayışla karşılayın.
● Sipariş verirken lütfen motor tipi, güç, voltaj, hız, izolasyon sınıfı, koruma sınıfı, montaj yöntemi vb. gibi teknik özellik verilerini belirtin.
● Müşteri taleplerine göre aşağıdaki gibi özel motorlar tasarlayabilir ve üretebiliriz.
1. Özel gerilimler, frekanslar ve güçler
2. Özel yalıtım ve koruma sınıfları
3. Sol terminal kutusu, çift şaft uçları ve özel şaftlarla
4. Yüksek sıcaklık motorları veya düşük sıcaklık motorları.
5. Dağlık alan veya açık hava kullanımı
6. Daha yüksek güç veya özel hizmet faktörleri
7. Isıtmalı, rulmanlı veya sargılı PT100, PTC, vb.
8. Enkoderli, izoleli rulmanlı veya izoleli rulman yapısına sahip.
9. Diğer gereksinimler.
Bu ürünlerden herhangi biri ilginizi çekiyorsa, lütfen bize bildirin. Detaylı özelliklerinizi aldıktan sonra size fiyat teklifi vermekten memnuniyet duyarız. Tüm gereksinimlerinizi karşılayacak uzman Ar-Ge mühendislerimiz bulunmaktadır. Sorularınızı en kısa sürede almayı ve gelecekte sizinle birlikte çalışma fırsatına sahip olmayı umuyoruz. Kuruluşumuzu incelemeye davetlisiniz.







