YVF Konvertör Beslemeli Motorlar
YVF serisi motorlar, farklı hızlarda iyi bir soğutma etkisi sağlamak için ayrı bir eksenel akışlı vantilatörle donatılmış sincap kafesli rotor yapısını kullanır.
Özellikler
| Çerçeve boyutu | 80-355 |
| Çıktı | 0,75kW-355kW |
| Gerilim/frekans | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Sabit tork için çalışma bölgesi ve sabit güç için çalışma bölgesi | 5-50Hz ve 50-100Hz |
| Koruma derecesi | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Yalıtım sınıfı/Sıcaklık artışı sınıfı | F/B |
| Montaj düzenlemeleri | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ortam sıcaklığı | -15°C ~ +40°C |
| Bağıl nem %90'ın altında olmalıdır. | |
| Rakım deniz seviyesinden 1000 metrenin altında olmalıdır. Soğutma | |
| Soğutma yöntemi | IC416 |
| Görev | S1 |
| Hizmet faktörü | 1.0 |
Sipariş Bilgileri
● Bu katalog yalnızca kullanıcılar için bir referanstır. Ürünlerde herhangi bir değişiklik olması durumunda önceden ek bilgi verilmeyeceğini lütfen anlayışla karşılayın.
● Sipariş verirken lütfen motor tipi, güç, voltaj, hız, izolasyon sınıfı, koruma sınıfı, montaj tipi vb. gibi nominal verileri dikkate alın.
● Müşterinin talebine göre aşağıdaki gibi özel motorlar tasarlayabilir ve üretebiliriz:
1. Özel voltaj, frekans ve güç;
2. Özel yalıtım sınıfı ve koruma sınıfı;
3. Sol tarafta terminal kutusu, çift şaft uçları ve özel şaft ile;
4. Yüksek sıcaklık motoru veya düşük sıcaklık motoru;
5. platoda veya açık havada kullanılır;
6. Daha yüksek güç veya özel hizmet faktörü;
7. Isıtıcılı, rulmanlar veya sargılar için PT100, PTC ve benzerleri;
8. kodlayıcılı, yalıtımlı rulmanlı veya yalıtımlı rulman yapısına sahip;
9. diğer gereksinimlerle birlikte.








