IE1 Verimlilik Motoru
Özellikler
| Standart | IEC60034-30 |
| Çerçeve boyutu | 80-355 |
| Çıktı | 0,18kW-315kW |
| Verimlilik sınıfı | IE1 |
| Gerilim/frekans | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Koruma derecesi | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Yalıtım sınıfı/Sıcaklık artışı sınıfı | F/B |
| Montaj düzenlemeleri | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ortam sıcaklığı | -15°C ~ +40°C |
| Bağıl nem %90'ın altında olmalıdır. | |
| Rakım deniz seviyesinden 1000 metrenin altında olmalıdır. | |
| Soğutma yöntemi | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Görev | S1 |
| Hizmet faktörü | 1.0 |
Sipariş Bilgileri
● Bu katalog yalnızca kullanıcının bilgilendirilmesi içindir. Ürün değişiklikleri hakkında önceden bilgi veremediğimiz için özür dileriz.
● Sipariş verirken lütfen motor tipini, gücünü, voltajını, hızını, izolasyon sınıfını, koruma sınıfını, montaj yöntemini vb. belirtin.
● Müşteri taleplerine uygun özel motorlar tasarlayabilir ve üretebiliriz, bunlar aşağıdaki gibidir.
1. özel voltaj, frekans ve güç
2. Özel yalıtım ve koruma sınıfları
3. Sol el terminal kutusu, çift şaft uçları ve özel şaftlar ile
4. Yüksek sıcaklık veya düşük sıcaklık motorları.
5. Yüksek rakım veya dış mekan kullanımı
6. Daha yüksek güç veya özel hizmet faktörleri
7. Isıtmalı, rulmanlı veya sargılı PT100, PTC, vb.
8. enkoderli, izoleli rulmanlı veya izoleli rulman yapısına sahip
9. Diğer gereksinimler.









