Kaymalı Halka Motorları
Teknik Veriler
| Çerçeve boyutu | 280-800 mm |
| Çıktı | 75-3150kW |
| Nominal gerilim | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Montaj düzenlemeleri | IM B3 |
| Koruma derecesi | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Soğutma Yöntemi | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Direk sayısı | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Yalıtım sınıfı | FH |
| Ortam sıcaklığı | Rakım deniz seviyesinden 1000 metreden düşük olmalı; -15°C ~ +40°C |
| Görev | S1 |
| Hizmet faktörü | 1.0 |
Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin.







