IE2 Verimlilik Motoru
Özellikler
| Standart | IEC60034-30 |
| Çerçeve boyutu | 80-355 |
| Çıktı | 0,18kW-355kW |
| Verimlilik sınıfı | IE2 |
| Gerilim/frekans | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Koruma derecesi | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Yalıtım sınıfı/Sıcaklık artışı sınıfı | F\B |
| Montaj düzenlemeleri | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ortam sıcaklığı | -15°C - +40°C |
| Bağıl nem %90'ın altında olmalıdır. | |
| Rakım deniz seviyesinden 1000 metreden düşük olmalıdır. | |
| Soğutma Yöntemi | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Görev | S1 |
| Hizmet faktörü | 1.0 |
Üretim Ekipmanları
Sipariş Talimatı
● Bu katalog yalnızca müşteri referansı içindir. Üründe herhangi bir değişiklik olması durumunda, önceden ek notlar verilmeyeceğini lütfen anlayışla karşılayın.
● Sipariş verirken lütfen motor modelinin güç, voltaj, hız, izolasyon sınıfı, koruma sınıfı, montaj tipi vb. sipariş verilerine dikkat edin.
● İhtiyaçlarınıza göre özel motor ürünlerinin özel tasarım ve üretimini gerçekleştirebiliriz.
1. Özel gerilimler, frekanslar ve güçler.
2. Özel yalıtım sınıfı ve koruma sınıfı;
3. Sol tarafta bağlantı kutusu, çift şaft ucu ve özel şaft;
4. Yüksek sıcaklık motorları veya düşük sıcaklık motorları;
5. Yüksek rakımlı veya açık alanlarda kullanım için.
6. Daha yüksek güç veya özel servis faktörü.
7. PT100, PTC vb. ısıtıcılar, rulmanlar veya sargılarla birlikte.
8. Enkoderli, yalıtımlı yataklı veya yalıtımlı yatak yapısına sahip.
9. Diğer gereksinimler.









