YH Deniz Motorları
YH serisi motorlar, denizcilik kullanımına yönelik, tamamen kapalı, fan soğutmalı üç fazlı asenkron indüksiyon motorlarıdır.
Özellikler
| Çerçeve boyutu | 80-355 |
| Çıktı | 0,75kW-315kW |
| Gerilim/frekans | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Koruma derecesi | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Yalıtım sınıfı/Sıcaklık artışı sınıfı | F/B |
| Montaj düzenlemeleri | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ortam sıcaklığı | 0°C ~ +45°C |
| Bağıl nem %90'ın altında olmalıdır. | |
| Soğutma yöntemi | IC411,IC416,IC418,IC410 |
| Görev | S1 |
| Hizmet faktörü | 1.0 |
Sipariş Bilgileri
● Bu katalog yalnızca kullanıcılar için bir referanstır. Ürünlerde herhangi bir değişiklik olması durumunda önceden ek bilgi verilmeyeceğini lütfen anlayışla karşılayın.
● Sipariş verirken lütfen motor tipi, güç, voltaj, hız, izolasyon sınıfı, koruma sınıfı, montaj tipi vb. gibi nominal verileri dikkate alın.
● Müşterinin talebine göre aşağıdaki gibi özel motorlar tasarlayabilir ve üretebiliriz:
1. Özel voltaj, frekans ve güç;
2. Özel yalıtım sınıfı ve koruma sınıfı;
3. Sol tarafta terminal kutusu, çift şaft uçları ve özel şaft ile;
4. Yüksek sıcaklık motoru veya düşük sıcaklık motoru;
5. platoda veya açık havada kullanılır;
6. Daha yüksek güç veya özel hizmet faktörü;
7. Isıtıcılı, rulmanlar veya sargılar için PT100, PTC ve benzerleri;
8. kodlayıcılı, yalıtımlı rulmanlı veya yalıtımlı rulman yapısına sahip;
9. diğer gereksinimlerle birlikte.
Uygulamalar
Gelişmiş üretim teknolojisine sahibiz ve ürünlerimizde yenilikçiliği hedefliyoruz. Aynı zamanda, sunduğumuz kaliteli hizmet de itibarımızı artırdı. Ürünlerimizi anladığınız sürece, bizimle ortak olmak isteyeceğinize inanıyoruz. Sorularınızı bekliyoruz.








