Y Serisi (IP23) Yüksek Gerilim Üç Fazlı Asenkron İndüksiyon
Y serisi yüksek gerilim motoru, sincap kafesli üç fazlı asenkron indüksiyon motorudur. Motor IP23 koruma sınıfına sahiptir ve nominal gerilimi 6 kV veya 10 kV'tur.
Özellikler
| Çerçeve boyutu | H355-710MM(6kV), H450-710MM(10kV) |
| Nominal güç | 220kW-5000kW (6KV) 、250kW-3550kW (10KV) |
| Enerji verimliliği dereceleri | IE1 |
| Gerilim ve frekans | 6kV/50Hz, 10kV/50Hz |
| Koruma dereceleri | IP23 |
| Yalıtım derecesi/Sıcaklık artışı | F |
| Kurulum Yöntemi | B3 |
| Ortam sıcaklığı | -15°C ~ +40°C |
| Soğutma Yöntemi | IC01 |
| Görev | S1 |
| Hizmet faktörü | 1.0 |
Sipariş Bilgileri
● Bu katalog yalnızca kullanıcılar için bir referanstır. Ürünlerde herhangi bir değişiklik olması durumunda önceden ek bilgi verilmeyeceğini lütfen anlayışla karşılayın.
● Sipariş verirken lütfen motor tipi, güç, voltaj, hız, izolasyon sınıfı, koruma sınıfı, montaj tipi vb. gibi nominal verileri dikkate alın.
● Müşterinin talebine göre aşağıdaki gibi özel motorlar tasarlayabilir ve üretebiliriz:
1. Özel voltaj, frekans ve güç;
2. Özel yalıtım sınıfı ve koruma sınıfı;
3. Sol tarafta terminal kutusu, çift şaft uçları ve özel şaft ile;
4. Yüksek sıcaklık motoru veya düşük sıcaklık motoru;
5. platoda veya açık havada kullanılır;
6. Daha yüksek güç veya özel hizmet faktörü;
7. Isıtıcılı, rulmanlar veya sargılar için PT100, PTC ve benzerleri;
8. kodlayıcılı, yalıtımlı rulmanlı veya yalıtımlı rulman yapısına sahip;
9. diğer gereksinimlerle birlikte.






